Haber Bülteni 2 | June 22, 2020               
logo
twitter
 
Bu bültenimizde sizlere 390mm*0.30mm olarak üretilen profil sarma folyolarımız, PVC&PET parlak ve süper mat yüzeyler için LAMİNASYON kenar bantları ve son olarak kenar bantlarımız ile uyumlu yapışkanlı vida tapalarından söz edeceğiz. 
 
 
Bize Ulaşın
 
 
PROFİL SARMA FOLYOSU
Kısa bir süre önce 0.30mm PVC ve ABS folyo üretimine başladık. Maksimum ürün genişliği 390mm olup gerek Tuzla’da bulunan fabrikalarımızdan gerekse de İnegöl depomuzdan istenilen ölçülerde dilimleme yapılarak müşterilerimizin taleplerini karşılayabiliyoruz. Profil sarma için geliştirdiğimiz desen silindirleri kenar bandı silindirlerinden TAMAMEN farklı olup plakaların çok daha geniş yerleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir.
Kenar bantlarımız için kullanılan 40’in üzerindeki gofraj seçeneklerinin tamamı, profil sarma folyoları için de geçerlidir. Bu folyoların ve kenar bantlarının aynı üreticiden tedarik edilebiliyor olması üreticiler için hem lojistik hem servis hem de en önemlisi daha iyi bir renk uyumu için büyük bir konfordur.
Aşağıda folyo sarmak için geliştirilmiş tasarım örneklerini inceleyebilirsiniz.
intro
 
LAMİNE EDİLMİŞ FOLYOLAR VE KENAR BANTLARI
 
 
 
Mobelkant’ın kendi fabrikasında, PVC folyoları, PVC ya da ABS malzemeye lamine edip dilimleyerek kenar bandı ya da profil sarma folyosuna dönüştürebildiğini biliyor muydunuz ?
 
 
 
 
1.. Mobelkant, kendisi tedarik ettiği Altın, Gümüş, Bakır ve Rosegold PVC folyoları, kendi üretmiş olduğu PVC ya da ABS malzemelere lamine ederek PROFİL SARMA FOLYOSU olarak müşterilerinin hizmetine sunar.  Bu ürünün yüzey kalitesi transfer folyo ile elde edilen ve piyasada Altın Ayna, Gümüş Ayna olarak anılan ürünlerden daha üst seviyededir.
 
280x190x1
 
 
 
 
280x190x2
 
 
 
 
2. PET/PVC/Akrilik süper mat ve parlak panel kullanan müşterilerimiz, şayet ürünlerinde yer alan folyoları kendi tedarikçilerinden Mobelkant'ın fabrikasına iletebilirler ise, bu folyolar fabrikada laminasyon yöntemi ile Mobelkant’ın uygun baz renkleri ile birleştirilerek kendilerine yüzeyler ile %100 uyumlu kenar bandı olarak geri dönebilir. Bu durumda Mobelkant sadece uygun baz rengi bulmaktan ve kaliteli laminasyon yapmaktan sorumludur, renk çalışmasından değil çünkü her halükarda renk %100 panel ile aynı olacaktır.
#
 
YAPIŞKANLI VİDA TAPSI
 
 
 
Yapışkanlı vida tapası bizim ana işimiz değil ama şayet üretimde 0.40mm ya da 0.45mm kenar bandı siparişi var ise bunlardan bobinler ayırıp dışarıda tapaya çevirmek sureti ile müşterilerimize kenar bantları ile %100, plakalar ile de maksimum uyumlu tapa tedariği sağlayabiliyoruz. Bu sayede kenar bandı için yapılmış olan renk çalışması, geliştirilmiş olan desen ve gofraj, tapalar için de kullanılabiliyor. Müşteriler bant için ayrı tapa için ayrı tedarikçilere gitmemiş oluyor.
Tapaları 2 ayrı formatta sunabiliyoruz:
 
 
 
 
 
1. Kutu Paketleme: Kutu içerisinde 11cm*14cm lik yapraklar bulunuyor. Her yaprakta kaç adet tapa olduğu, tapanın çapına bağlı olarak değişiyor.
Örnek olarak:
 
 
14mm - 50 tapa/yaprak
 
16mm - 36 tapa/yaprak
 
20mm - 30 tapa/yaprak

Bir kutuda müşterinin talebine başlı olarak 25 ya da 50 adet tapa varken bir kolide her zaman 50 kutu ( şeffaf kutu ) oluyor.
 
 
 
 

2.
 Tekli Paketleme: Bu formatta yaprağın ebadı 6.6cm*8.0cm olup tapa laminasyonunda oldukça kalın kağıt kullanılmaktadır.
 
 
12mm tapa çapı: Yaprakta 20 tapa ve poşette 2 yaprak
 
17mm tapa çapı: Yaprakta 12 tapa ve poşette 3 yaprak

Şeklinde paketleme yapılabilmektedir.

 
                        
 
 
Ofis Adres
 
Barbaros Mh. Ak Zambak Sk. Varyap Meridian Apt.: 131/A 34746 Ataşehir/İstanbul

Fabrika Adres
 
Tuzla K.O.S.B. Organik Cd. No:11   34953
Tuzla/İstanbul
İletişim
 
info@mobelkant.com
Tel:  +90 216 527 89 79
Cel: +90 532 500 03 57
  
    
 
 
© 2020. All rights reserved. Unsubscribe / Web view.