Newsletter 1 | 22 May 20
logo
instagram
twitter
 
  ASTS Profil | MOBELKANT’ın ilk
e-bültenine hoşgeldiniz …
ASTS Profil | MOBELKANT olarak bu aydan başlayarak sizlere aylık e-bülten göndermeye karar verdik. Eğer firmamızla ilgili yenilikleri, ürünlerimizle ilgili inovatif gelişmeleri ve sektörel haberleri merak ediyorsanız bizi bu e-bültenler ile takip edebilir, şayet üyelikten çıkmak isterseniz en alttaki linke tıklayarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.
 
 
Bize Ulaşın
 
 
Makinalarımıza ve Araçlarımıza Göz Atın 
 
#
SARMA TABLASI:
Hız ayarlı, sıfır toleranslı, en hızlı ve en doğru ölçüm yapan sarım tablası.


                
Teklif için tıkla
#
MONO-Dilimleme:
95mm’e kadar olan bobinleri enine keserek 2 ayrı rulo haline getirir. Hem standart dışı ebatlara hızlı cevap vermenin hem de ölü stoklardan kurtulmanın en iyi yolu.

Teklif için tıkla
#
DİLİMLEME MAKİNESİ:
Profesyonellere ve profesyonel bant toptancısı olmak isteyenlere.

Teklif için tıkla
#
TRAŞLAMA BIÇAĞI:
Marangozlara hitaben üretilmiş bu ürünü bant toptancıları promosyonel bir ürün olarak düşünebilirler.
ASTS Profil | Mobelkant ilk stok programını anons ediyor:
Firma olarak tarihimizde ilk defa İnegöl’de bulunan depomuzda bobin olarak 0.40mm ve 0.80mm olarak stok tutmaya karar verdik. Aşağıda listelerde Starwood, Kastamonu ve Yıldız Entegre’nin hangi renklerinin stoklarımızda bulunduğunu bulabilir, bu renklerden oluşan kartelamızı da bizden talep edebilirsiniz.  
#
#
#
#
#
#
SEKTÖRDEN HABERLER:
#
Shattdecor’dan Başarılı Bir 2019:
2019 değişen Pazar dinamikleri ile çok kolay bir yıl olmamasına rağmen yüzey uzmanı Schattdecor firması cirosunu artırmayı başardı. 2018’deki 740M EUR’luk ciro 780M EUR,ya yükselirken, bitmiş yüzey olarak satışlar 620M m2’den 730M m2,ye yükseldi.
#
Interprint’in 3. Dijital Makinası Yatırımı:
Ekim ayında Toppan Grubunun bir parçası olan Interprint, dijital baskı yatırımlarında hız kesmeyerek, 3. Dijital baskı makinası siparişini verdi. 2021’in ilk yarısında çalışmaya başlaması planlanan RotaJet 225 makinası devreye girdiğinde firma 225 cm’ye kadar tüm baskı genişliği yelpazesini müşterilerinin taleplerine açmış olacak.
#
GoldenHome Amerikan Pazarına 86M USD’lik Yatırım:
Çinli kabinet devi GoldenHome, yakın zamanda yeni bir üretim tesisine ve Kuzey Carolina'daki Charlotte yakınlarındaki Kuzey Amerika genel merkezine 86M USD yatırım yapacaklarını açıkladı. Yatırımın beş yıl boyunca 257 kişilik istihdam yaratması bekleniyor. Avrupa tarzı ve çerçevesiz dolap üreticisi GoldenHome, eski 2.000 dönümlük Philip Morris sigara üretim tesisinin bulunduğu yerde 70.000 ila 80.000 metrekarelik bir tesis inşa etmeye başlayacak.
#
Arauco Eugene MDF tesisini kapatacak:
Arauco, 1 Mayıs 2020 itibariyle Eugene, Oregon'daki orta yoğunlukta lif levha (MDF) üretim tesisini kapatacağını açıkladı. Arauco, 11 Şubat'ta açıklanan kararın, birkaç yıl boyunca eski üretim platformunun, şirketin diğer daha gelişmiş MDF platformlarına kıyasla daha az rekabetçi olduğu değerlendirmesine dayandığını söyledi.Arauco, diğer tesislerinden müşterileri desteklemeye devam edeceğini söyledi.
#
Meksika'daki Amerikan Woodmark tesisleri askıya alındı:
Tesisler bir basın bülteninde, fabrikalar “ABD merkezimizdeki bazı üretim tesislerimiz tarafından büyük ölçüde ev merkezimiz ve inşaatçı kanalımız için ve daha az ölçüde bağımsız bayi ve distribütör kanalımız için kullanılan önemli bileşenler” üretiyor. Kabine üretimi, Siber Güvenlik ve Altyapı Güvenlik Ajansı tarafından ABD'deki kritik altyapı için gerekli olarak belirlendi.
#
Tafisa Kanada kısa süre önce 1. Hat'ın 23 milyon dolarlık yükseltmesini tamamladı:
(sürekli yonga levha presi) Lac-Mégantic, Quebec merkezli üretici, şirketin termal olarak kaynaşmış laminat (TFL) dekoratif panel serisi için yonga levha panelleri üretmek için kullanılan orijinal presini yeniledi.
 
Ofis Adresi
 
Barbaros Nb. Ak Zambak,St. Varyap Meridian D:131, A Blok 34746 Ataşehir/İstanbul

Fabrika Adresi
 
Tuzla K.O.S.B. Organik Road. No:11   34953
Tuzla/İstanbul
İletişim
 
Fatih Yücel
Director of Sales and Marketing
fatih@mobelkant.com
 
 
© 2020. All rights reserved. Unsubscribe / Web view.